Pomocne informacje


Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi naszych produktów oraz sposobów realizacji zamówienia


Informacje dotyczące plakatów:


Prezentowane plakaty drukowane są na najwyższej jakości matowym papierze, najczęściej o gramaturze 200 g z użyciem oryginalnych tuszów.Większość prezentowanych prac wykonana jest w rozmiarze 40×50 cm, jednak jesteśmy w stanie przygotować je w dowolnym rozmiarze. Oglądając je należy także pamiętać, iż widoczna kolorystyka może nieznacznie różnić się od rzeczywistej, z uwagi na różnice barw występujące w monitorze oraz jego kąta ustawienia. 

Zamówienia specjalne:


W naszej firmie realizujemy także plakaty, w których możesz umieścić ważne dla Ciebie myśli lub uczucia. Na ich podstawie przygotujemy dla Ciebie trzy projekty, z których Ty wybierzesz jeden. Koszt takiego personalizowanego projektu graficznego to 100 zł. Zostanie on dodatkowo powiększony o standardowe koszty wydruku plakatu.  

Forma płatności:


Chcąc ułatwić Tobie możliwość zapłaty w naszej firmie postanowiliśmy korzystać z elektronicznej platformy DotPay. Jeśli chciałbyś jednak skorzystać z formy płatności przelewem jest to również możliwe. Wówczas wysyłasz zamówienie na e-mail, a następnie przesyłasz należną kwotę na konto. Przy każdej formy płatności realizacja zamówienia zostanie podjęta dopiero po wpłynięciu środków.
Inspirujące Plakaty Galeria Warszawa
ul. Puławska 320
02-819 Warszawa
Nr konta: 86 1090 1870 0000 0001 3182 0887

Pakowanie oraz wysyłka:


Plakaty do wysyłki pakowane są w specjalną tubę ochronną. Zamówienia wysyłane są za pomocą kuriera. Średnio koszt wysyłki wynosi 20 zł na terenie kraju. Realizacja standardowego zamówienia trwa około siedmiu dni roboczych.